چگونه ریمل ابرو بزنیم؟

نقش ابروها در آرایش و تغییر چهره خانم ها همواره پر رنگ و تاثیرگذار بوده است. به طوری که شما می‌توانید با تغییر فرم ابروها، نماها و زوایای جدیدی به چهره و آرایش خود ببخشید. خانم‌های زیادی در سراسر جهان با استفاده از مداد، سایه و هاشور ابرو سعی در رسیدگی به ابروهایشان و فرم بخشیدن به آن‌ها را دارند. حالا ما برای شما پیشنهاد راحت‌تری داریم

حتماً متوجه شدید که همه‌ی خانم‌ها ابروهای پر پشت و مرتبی ندارند و در عین حال می‌خواهند که ابروهایشان بسیار طبیعی و خوش فرم به نظر برسد. مهمترین دلیل استفاده از ریمل ابرو، پرپشت کردن ابروها و مرتب شدن یا به نوعی حالت دادن به آن‌ها است. اینگونه فرم ابروها بسیار طبیعی و زیبا به نظر می‌رسد.

پیش از خرید ریمل ابرو ابتدا مشخص کنید که هدفتان از تهیه این محصول چیست؟

اگر ابروهای پرپشتی دارید به این معنی نیست که نیازی به ریمل ابرو ندارید و با این محصول می‌توانید حالت دهی مناسبی نیز برای ابروهایتان ایجاد کنید. بنابراین اگر تنها نیاز به حالت دادن و فرم بخشیدن به ابروهایتان دارید ریمل ابروی ساده و بی‌رنگ مناسب شماست.

برخی از خانم‌ها ابروهای کم پشت و نازکی دارند. ریمل ابروهای رنگی بسیار مناسب این دسته از افراد است. چرا که درکنار حالت دهی به ابروها باعث پرپشت نشان داده شدن آنها نیز می‌شود. این محصول به دلیل داشتن رنگ، باعث می‌شود ابروها ضخیم‌تر و پرتر به نظر برسند و در زیبایی ابروهای شما تاثیر بسیار زیادی می گذارند.

در واقع بیشترین کاربرد ریمل ابرو بعد از حالت دهی به ابروها، در زمانی است که می‌خواهید ابروهایتان پررنگ‌تر و برجسته‌تر به نظر برسند. یا در زمان‌هایی که می‌خواهید رنگ ابروهایتان با رنگ موها و آرایشتان هارمونی مناسبی داشته باشد.

از نکاتی که حتماً در هنگام خرید ریمل‌های ابرو باید به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه ریمل‌های حاوی سولفور (گوگرد) و پارابن را خریداری نکنید چرا که این مواد برای سلامتی‌ شما مضر است. همچنین از خرید ریمل‌هایی که دسته کوتاهی دارند نیز بپرهیزید چون نمی‌توانید آن را به سادگی روی ابروهای خود بغلتانید و کار برایتان دشوار می‌شود.

ریمل ابرو

نکته بعدی نحوه استفاده محصول است. چگونه ریمل ابرو را درست و اصولی بزنیم؟

پیش از استفاده از ریمل ابرو باید چند نکته را عنوان کرد. برای شروع صورت خود را به صورت کامل شسته و خشک کنید و سپس آرایش بقیه بخش‌های صورت را انجام دهید. در ادامه و پس از اتمام آرایشتان، ریمل را به طور مستقیم و با حرکت رو به بالا روی ابرو بزنید به طوری که قسمت‌های خالی پر شود.

استفاده از ریمل ابرو را همیشه به آخرین بخش آرایش موکول کنید. چرا که امکان دارد رنگ دیگر لوازم آرایشی روی ابروهای شما بنشیند و به نوعی ریمل ابرو را پوشش دهد یا رنگ آن را خراب کند.

نکته‌ی مهم در استفاده از ریمل ابرو این است که استفاده دو مرتبه از ریمل ابرو حتی با فاصله زمانی کم بر روی یک ابرو اشتباه است. چرا که مواد این محصول به‌محض زدن به ابرو خشک می‌شود و با چندین مرتبه ریمل زدن به موهای ابرو، رنگ و مواد ریمل تکه‌تکه می‌شود و ابروها را نامنظم و به‌هم‌ریخته نشان می‌دهد. در این صورت مجبورید آن را کاملاً پاک‌کنید و مجدد ابروها را ریمل بزنید. پس برای جلوگیری از چنین حالتی به‌اندازه مجاز از ریمل ابرو استفاده کنید.

ریمل ابرو

در هنگام خرید ریمل ابرو ممکن است با انواع برندهای تقلبی و نامعتبری در این زمینه مواجه شوید. فراموش نکنید که خرید هرگونه برند متفرقه ممکن است برای ابروهای شما با ضررهای غیر قابل جبرانی از جمله تحریک پوست و ریزش ابرو همراه شود. پس در این زمان با انتخاب یک برند مناسب و معتبر، سلامتی ابروهای خود را به خطر نیندازید.

ضمناً نگران نباشید! ریمل ابرو نیز همانند ریمل مژه، با شیر پاک کن و سایر پاک کننده‌های آرایشی به آسانی پاک می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک نویسندهٔ دیدگاه در وردپرس ارسال در : 2020-10-24 16:39:54 فرستنده : یک نویسندهٔ دیدگاه در وردپرس ,

    سلام، این یک دیدگاه است. برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید. تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود. پاسخ